Kompletný predajný proces v Accai

Kompletný predajný proces

Accai prestavuje prepojenie online fakturácie, otvoreného bankovníctva a účtovníctva. Vďaka tomuto prepojeniu Vám používanie Accai zjednoduší a zrýchli celý proces predaja. Od momentu, kedy klient prejaví záujem o Váš produkt/službu, cez vytvorenie daňového dokladu, nadviazanie spolupráce, až po vytvorenie zálohovej a ostrej faktúry a pri menej zodpovedných klientoch až po vytvorenie upomienky.

Rôzne druhy dokladov

Accai ponúka možnosť vytvárať všetky druhy dokladov v užívateľsky prívetivých dizajnoch od cenových ponúk, zálohových a vyúčtovacích faktúr, daňových dokladov až po dobropisy a storná. Aké všetky možnosti a funkcionality máte k dispozícii v Accai pri vytváraní faktúr sa dozviete v našom blogu Inteligentné vytváranie faktúr.

Doklad z dokladu

Keďže jednotlivé doklady sú navzájom prepojené, dokážu automaticky využívať už zadané dáta a Vy tak môžete vytvárať doklad z dokladu doslovne za pár sekúnd. Dokážete kopírovať doklady, dopĺňať do nich údaje pri prípadných zmenách. Faktúry sa vytvárajú naozaj jednoducho,  čo spôsobí, že ich budete vytvárať priebežne a nebudete si ich zbytočne odkladať na koniec účtovného obdobia, čím výrazne ušetríte čas sebe aj svojmu účtovníkovi.

Integrácie pre e-shopy

Samozrejme, že sme pri vytváraní Accai mysleli aj na vlastníkov e-shopov. Váš e-shop aj s platobnou bránou sa dá ľahko integrovať do systému Accai.  Všetky doklady vytvorené cez e-shop ako napríklad objednávky, faktúry sa automaticky premietnu do účtovníctva v Accai. Rovnako aj všetky platby vytvorené cez platobné brány sa automaticky napárujú na faktúry. Odpadá Vám povinnosť sťahovať a posielať faktúry a výpisy z bánk Vášmu účtovníkovi, všetko sa udeje automaticky online.

Kritické udalosti odberateľov

Ďalšou výhodou používania Accai je možnosť mať neustály prehľad o finančnej kondícii svojich odberateľov. Pri každom odberateľovi máte k dispozícii údaje ako napríklad či nefiguruje v zozname dlžníkov štátnych inštitúcií (Sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne atď.).

Je užitočné mať informáciu o dôležitej zmene, ak s danými odberateľmi obchodujete viacnásobne alebo dokonca pravidelne.

Čo všetko zahŕňa Accai a ďalšie užitočné benefity využívania online fakturácie a digitalizovaného účtovníctva Vám predstavíme v nasledujúcich článkoch.

Viktória Šibová
Autor článku
Vždy ma fascinovali reklamné slogany a pútavé texty na billboardoch, v TV spotoch, časopisoch. Vtedy som ešte nevedela, že sa to nazýva content marketing. Dvere do sveta digitálneho marketingu mi otvorila Digitálna univerzita. Mojou srdcovkou sa stal copywriting – ukladanie slov do viet. Vytváram digitálny obsah pre weby, newslettre a sociálne siete.